An error has occurred. Please contact your system administrator.

Oferta dla sponsorów

W imieniu Agencji Artystycznej "LAURA" pragnę zaproponować Państwu sponsorowanie imprez artystycznych najwyższej rangi w Sali Kongresowej Pałacu Kultury w Warszawie. Załączam wstępne informacje na ich temat.
W spektaklach tych wezmą udział wybitni artyści, a ich przygotowanie gwarantuje wysoki poziom artystyczny.
Na widowni liczącej ok. 3000 osób, oprócz elitarnych widzów zasiądą zaproszeni goście - politycy, artyści, biznesmeni, itp.

W zamian za finansowe wsparcie przedsięwzięcia, Impresariat gwarantuje np.:

  • umieszczenie nazwy i logo firmy lub nazwiska właściciela na plakatach, zaproszeniach, w reklamach prasowych, radiowych oraz w samej Sali Kongresowej w dniu spektaklu, w miejscu wskazanym przez Sponsora / nawet po obu stronach sceny /
  • możliwość rozdania przez hostessy przed spektaklem i w czasie przerwy wszelkich folderów, wizytówek z adresami, materiałów reklamowych itp. lub zorganizowanie wszelkich degustacji czy prezentacji produktów firmowych,
  • umieszczenie nazwy i logo firmy w ogłoszeniach płatnych w piątkowej Gazecie Wyborczej, /tj. opłaconych przez Impresariat/
  • patronat medialny
  • zaproszenie na przedstawienia przedstawicieli prasy - dziennikarzy poczytnych czasopism i fotografików
  • możliwość rozłożenia folderów firmy np.: na siedzeniach widzów

Zaznaczam, że poprzednie przedstawienia w Sali Kongresowej były wielkim sukcesem artystycznym, wydarzeniem towarzyskim i tym samym satysfakcją zarówno dla uczestników jak i sponsorów.

Dodam, że Impresariat stara się zawsze o właściwy dobór ewentualnych sponsorów, wykluczając propozycje niestosowne do rangi przedsięwzięcia.

Proszę o wyznaczenie przeznaczonej sumy i określenie swoich życzeń i wymagań. W miarę możliwości postaramy się je spełnić. Naturalnie sponsor otrzyma na spektakle bezpłatne zaproszenia, /ilość do ustalenia/, w najlepszym sektorze sali.

W sprawie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, proszę o kontakt pod numery: tel./fax 022 617 42 00 lub 0 601 366 290

Informacja dodatkowa:

Każdorazowo część dochodu z imprezy przekonywana była na cel społeczny. Obecnie cały cykl włączony został do wspierania finansowego programu budowy polskiego sztucznego serca prof. Zbigniewa Religi.

CMS Made Simple