An error has occurred. Please contact your system administrator.

Oprawa artystyczna imprez

Piosenkarze oraz tancerze jako oprawa artystyczna imprezy

Najpopularniejszą formą oprawy artystycznej imprez artystycznych jest występ popularnej piosenkarki lub piosenkarza. Agencja współpracuje ze wszystkimi zasugerowanymi przez zamawiającego gwiazdami estrady i zespołami i zobowiązuje się załatwić ich występ po możliwie najniższych kosztach. Ze względu na ogromne, wieloletnie doświadczenie, postaramy się ze swej strony doradzić Państwu w bezpośredniej rozmowie jak najlepszy i najkorzystniejszy pod każdym względem wybór artysty.  Wybór ten zależy bowiem od wielu czynników.
Dobrym pomysłem jest też często występ doskonałej grupy lub par tanecznych. Proponujemy tancerzy znanych z programów „You can dance”, „Taniec z gwiazdami” lub tańszych, mniej znanych, ale pozostających na znakomitym poziomie. Nigdy nie polecamy wykonawców nie sprawdzonych wielokrotnie przez Agencję na wielu imprezach, w wielu różnych sytuacjach.


Aktorzy kabaretowi jako oprawa artystyczna imprezy

Agencja Artystyczna "LAURA" proponuje występy aktorów kabaretowych, zarówno w postaci całościowych programów, jak i występów pojedynczych artystów. Występy te powinny być dostosowane do charakteru całej imprezy, jak i wieku uczestników. Dla osób w średnim i starszym wieku, proponujemy np.: kabaret pt: "Co my wiemy o artystach: z udziałem (czasem wymiennie) aktorów teatralnych i serialowych np.: Laury Łącz, Macieja i Damiana Damięckiego, Jacka Borkowskiego, Tomasza Stockingera i wielu innych. Doskonałą rozrywkę zapewni też kabaret "Baby w reformach" z udziałem Janiny Jaroszyńskiej, Elżbiety Jodłowskiej, Krystyny Sienkiewicz, Zofii Merle.
Miłe chwile zapewni też program oparty o niezapomniany "Podwieczorek przy mikrofonie", z udziałem występujących w nim niegdyś osób.
Każdorazowo zapewnimy doskonałego, doświadczonego konferansjera np. Bogusława Kaczyńskiego, Marię Szabłowską, Laurę Łącz, Jacka Borkowskiego, Krzysztofa Ibisza, Tomasza Kamela, Joannę Liszowską.
Występy typowo kabaretowe dla starszych odbiorców, to np. występy Jerzego Kryszaka, Tadeusza Drozdy, Jana Pietrzaka lub grupy aktorów np. z Teatru Ateneum lub Teatru Syrena z udziałem Mariana Opani, Wiktora Zborowskiego, Wojciecha Młynarskiego, Ewy Kuklińskiej, Bogdana Łazuki i wielu innych aktorów, wybranych przez zamawiającego. Agencja załatwi ich udział bez dodatkowych agentów, by nie przedrażać niepotrzebnie całości przedsięwzięcia.
Jeszcze inną formą kabaretową mogą być występy solowe piosenkarzy, specjalizujących się właśnie w formach kabaretowych. Szczególnie godnym polecenia może być recital Agnieszki Fatygi, która przygotowała znakomity recital arii i piosenek w ujęciu pastiszowym. Każdorazowo recital ten dostosowywany jest ponadto do tematu spotkania i specyfiki zamawiającej firmy.
Dla młodszych odbiorców proponujemy oczywiście występy wszystkich najpopularniejszych obecnie kabaretów, znanych przede wszystkim z ekranu telewizyjnego, jak na przykład „Ani Mru Mru”, „Kabaret Moralnego Niepokoju”, „Kabaret Paranienormalni”, „Mumio” i innych, znanych, wskazach lub zasugerowanych przez zamawiającego albo Agencję, do wyboru. Polecamy też recitale solowe, np. Cezarego Pazury czy Jerzego Kryszaka.


Artyści cyrkowi jako oprawa artystyczna imprezy

Oprawa artystyczna imprezy w postaci występów artystów cyrkowych jest szczególnie miło wspominana przez uczestników, ze względu na miły i wesoły charakter wspólnej zabawy.
Proponuje udział najwybitniejszych, sprawdzonych i doświadczonych artystów, gdyż tyko wtedy osiągnięty zostanie wyżej wspomniany efekt. Mogą to być (do wyboru): iluzjoniści, akrobaci, klauni, szczudlarze, żonglerzy, treserzy małych i dzikich zwierząt, ekwilibryści, itp. Miłe i niezapomniane jest robienie sobie przez uczestników spotkania pamiątkowych zdjęć z artystami i ich zwierzętami, np. wężami, małpkami, krokodylami, przebranymi pieskami.
Proponuję udział znakomitych, kontaktowych artystów, którzy interaktywnie bawią po swym występie gości "nauką" np. żonglerki czy iluzji. Jest to zazwyczaj bardzo zabawne i wesołe urozmaicenie zabawy. Nagrody dla uczestników każdorazowo zapewnia Agencja.
W programie typu cyrkowego może brać udział dowolna ilość osób - od występu jednej do kilku pań lub panów (zawsze w pięknych kostiumach). Korzystne jest też zatrudnienie stosownego konferansjera, który pełni funkcję zapowiadającego program lub wodzireja, gdy występ jest połączony z wesołą zabawą, np.: z tańcami.
Opisane występy posiadają własną oprawę muzyczną (aparaturę nagłośnieniową może zapewnić Agencja bez żadnych dodatkowych kosztów).
Koszt przedsięwzięci zależny jest, oczywiście, od ilości artystów biorących w nim udział. Aparaturę nagłośnieniową, muzykę i nagrody Agencja dostarczy gratis.
Z powodu ogromnej ilości możliwości, jakie może zaproponować Agencja, niezbędne jest uściślenie zamówienia w bezpośredniej rozmowie. Załączona krótka oferta, to oczywiście tylko przykład możliwego do realizacji programu. Skład osobowy artystów zależeć będzie od ustaleń finansowych.

CMS Made Simple