An error has occurred. Please contact your system administrator.

Ja jako pisarka

INFORMACJE O NAJNOWSZEJ KSIĄŻCE "ABECADŁO"


Najnowsza książka aktorki i pisarki Laury Łącz zawiera wierszyki o zwierzątkach na każdą literę alfabetu - kolejno od "A" do "Ż". Wiersze są pogodne, dowcipne i wesołe, dzieci mogą dzięki tej pozycji łatwo i przyjemnie nauczyć się liter. Książka jest pięknie ilustrowana - wszystkie strony /nawet tło!/ są bardzo kolorowe. 

Aktorka, znana ostatnio również jako Gabriela z serialu KLAN, może wpisać do każdej książki swój autograf - postać ogólną lub imienną dedykację z pozdrowieniami "do pierwszej biblioteczki". Jest na to na drugiej stronie specjalne miejsce ze zdjęciem Laury Łącz.
Pozycja jest absolutną nowością - ukazała się wiosną 2014r.INFORMACJE O KSIĄŻCE "BAJKI I WIERSZE NA CZTERY PORY ROKU"

książka książka

Książka jest zbiorem bajek i wierszy zupełnie nowych, nigdzie nie publikowanych, ze specjalnie wykonanymi pięknymi ilustracjami pani Doroty Kanabus.

Wszystkie bajki zawierają szlachetne przesłanie, morał, problem do przemyślenia przez dziecko. Osadzone są ściśle w polskich realiach, opowiadają o roślinach i zwierzętach. Zawierają dużo wesołych, dowcipnych dialogów. Świetnie nadają się do czytania młodszym dzieciom, zwłaszcza że część książki to specjalnie napisane "wiersze na dobranoc". Autorka współpracuje ściśle z akcją "Cała Polska czyta dzieciom".

Całość podzielona jest na utwory związane z polskimi porami roku, począwszy od przedwiośnia, a skończywszy na Bożym Narodzeniu, co uwidocznione jest wyraźnie na obu stronach okładki.

Duży format, 80 stron /wszystkie kolorowe, bogato ilustrowane!/, twarda, foliowana oprawa, gruby, błyszczący papier kredowy.Wydawnictwo Philip Wilson wydało 2 tomy bajek:
  1. "Bajki, których jeszcze nie znacie"
  2. "Nocne duszki i inne bajki"
Wiersze i bajki wychodzą stale w cyklach bajek dla dzieci wydawnictwa "Podsiedlik-Raniowski i Spółka", w antologiach poezji dziecięcej i w podręcznikach szkolnych. Autorka współpracuje stale z czasopismami dziecięcymi np.:"Świerszczyk", "Miś", "Domowe Przedszkole", "Ciuchcia" itp. W cyklu radiowym i programie Polskiego Radia pod tytułem: "Radio - dzieciom" emitowane są słuchowiska radiowe. W najbliższym czasie ukaże się kolejny tom bajek i wierszy oraz pozycja dla młodzieży pod tytułem: "Chłopak z suchą głową". Ważnym rozdziałem w dorobku pisarskim są scenariusze spektakli poetycko-muzycznych i autorski cykl przedstawień teatralnych z własnymi piosenkami.

Ostatnią pozycją była wydana na specjalne zamówienie Wydawnictwa Publicat trzytomowa powieść dla młodzieży pod wspólnym tytułem: „Klara królewna baletnica”. Seria zawierała trzy powieści:
  1. "Spełnione marzenia"
  2. "Sekret czarnego łabędzia"
  3. "Tajemnica starej wieży"
książka książka książka
Powieść cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem młodych czytelników, że być może powstaną dalsze tomy.
CMS Made Simple